Czas na wakacyjny experyment :-)

Tup tup

Spójrz w lustro… A teraz pomyśl, że wielkimi krokami zbliża sie rok szkolny 2016/2017. Czy pojawił się już pierwszy grymas na Twojej twarzy? Jeżeli tak to znak, że właśnie nadszedł czas na radosne rozwiązanie :-) Europejskie rozwiązanie :-)

Nie grymaś już więcej, tylko zadzwoń do nas czym prędzej. Powiedz jakiego korepetytora poszukujesz, jakie masz oczekiwania na ten rok, z jakich przedmiotów i w jakim języku potrzebujesz lekcji, a my dobierzemy dla Ciebie najlepszego korepetytora, który da Ci wsparcie jakiego szukasz :-)

Nie czas na dąsy, że wakacje tak szybko minęły, że znowu trzeba się uczyć… Czas na mądrą decyzję! Czas  na Euroszkołę! Razem przebrniemy przez ten rok szkolny z uśmiechem na twarzy, zmotywujemy Cię do działania, pomożemy w nauce i osiągniemy sukces. Zanim sie obejrzysz będzie już czerwiec i świadectwo z wyróżnieniem :-) Taki jest plan, a decyzja w Twoich rękach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>